Mavi Tur - Tekne, Yat ve Gulet Kiralama

 

     Mavi tur tatillerin en güzelini yaşamak, hayatınıza unutamayacağınız anılar katmaktır. Mavi turlar sizin beklentilerinize tam olarak cevap verebilecek, inanılmaz seçenekler sunarlar. Türkiye sahilleri, mavi tur için biçilmiş kaftandır.
     Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi yerlerden başlayacak olan mavi tur sizin hayallerinize kapı açılmasını sağlayacak, beklediğiniz, hak ettiğiniz tatili yaşamanıza olanak verecektir. Bu mavi turlar çok farklı rotalar üzerinden yapılır. Bu rotalara örnek olarak:
  • Fethiye – Olimpos Mavi tur
  • Bodrum / Gökova / Bodrum Mavi tur
  • Mavi Cennet – Fethiye / Marmaris / Fethiye Mavi tur
  • Marmaris – Fethiye – Marmaris Mavi tur
gibi seçenekleri gösterebiliriz.
 
Fethiye – Olimpos Mavi tur
Fethiye – Olimpos mavi tur için rezervasyonunuzu yaptığınızda Kaş, Antalya Türkiye’de çok muazzam bir hafta bekliyor olacak. Türkiye’de bu tip turlar çok uygun fiyatlarla bulunabilmektedir. Fethiye – Olimpos mavi tur Fethiye’den başlayıp Olympos’a kadar uzanan bir rotada eşsiz koyların güzelliği ile büyüleneceğiniz bir tur seçeneğidir. Her günü dolu dolu yaşanacak olan bu tur sayesinde bir saat gibi kısa bir sürede işlemlerinizi tamamlayarak denize açılabilirsiniz. En güzel koylarda yüzme molası verip eğlenebilirsiniz. Ölü denizde yüzdükten sonra dilerseniz yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Gemiler adasında akşam yemeğinizi yiyip geceleyeceksiniz. Çok kısaca anlattığımız örnek birinci gün programı sizin için çok harika bir mavi tur başlangıcı olacağının ispatı olacaktır. Her günü ayrı ayrı bu şekilde rota üzerinde dolu olacak olan mavi tur için güneş kreminizi, gözlüğünüzü, havlunuzu almanız yeterli olacaktır. Bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizi unutmayın.
 
Bodrum / Gökova / Bodrum Mavi tur
Bodrum – Gökova – Bodrum rotasında yapılacak olan mavi tur yine size çok güzel anlar yaşatacak. Dolu dolu geçecek olan programda geleneksel ahşap gulet ile çok harika bir yolculuk yaşayacaksınız. Bodrum limanından hareket ederek Bodrum, Orak adası, Yedi adalar, Kleopatra adası, Löngöz, Kargılı gibi yerlerde harika zamanlar geçirebilirsiniz.
 
Mavi Cennet – Fethiye / Marmaris / Fethiye Mavi tur
Mavi cennet – Fethiye / Marmaris / Fethiye mavi tur esnasında yine çok eğleneceksiniz. Ya bir yatın tamamını kiralayın, ya da ihtiyacınız olduğu kadarını. Yep yeni dostlar edinecek, harika vakit geçireceksiniz. Bu mavi tur tam size göre. Fethiye, Göçek, Marmaris çıkışlı seçeneklerden birisi ile mavi tura katılabilirsiniz. Fethiye, Göçek koyları, Ekincik, Marmaris gibi yerleri gezerek harika vakit geçireceksiniz.
 
Marmaris – Fethiye – Marmaris Mavi tur
Geleneksel ahşap gulet ile otantik bir şekilde yapabileceğiniz, katılabileceğiniz mavi tur, Marmaris – Fethiye – Marmaris rotası üzerinde yapılabilecek olup, yüzme, avlanma, yamaç paraşütü, antik şehirleri gezme gibi birçok hayran kalacağınız etkinliğe katılabilirsiniz. Bu etkinliklere katılma, bunlardan yararlanma sizin isteğinize göre olacak bir şeydir. Çok leziz kahvaltılar, akşam yemekleri sizi bekliyor olacak. Özel köylerde demirleyerek harika vakit geçirecek, yerel yaşayan halk ile tanışacak, inanılmaz yerler görebileceksiniz. Yolculuk zamanlarına göre hareket zamanları farklılık gösterse de siz bunlardan etkilenmeyeceksiniz. Her ne olursa olsun, eğlenmenize, harika vakit geçirmeye devam edeceksiniz.
 
     Mavi tur size Fethiye – Olimpos Mavi tur, Bodrum / Gökova / Bodrum Mavi tur, Mavi Cennet – Fethiye / Marmaris / Fethiye Mavi tur, Marmaris – Fethiye – Marmaris Mavi tur rotalarında çok farklı harika seçenekler ve tatil imkanları sunuyor. Dilediğiniz rotayı seçip, katılmak istediğiniz etkinlikleri belirleyip, hayatınızın en iyi tatilini yaşayabilirsiniz. Güneş, deniz, en güzel yemekler, tatil imkanı, balık avlama, güneşlenme, tarihi antik yerleri gezme, yamaç paraşütü ve çok daha fazlası mavi turlar ile mümkün.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !